TOOTED

Tasuta konsultatsioon just Teie nahatüübile sobivate toodete osas.

SLEEP&GLOW

Selili magamine on parim viis unekortsude vältimiseks, kuid Briti uneseltsi andmetel eelistab 69% inimestest magada külili. Sleep&Glow OMNIA padi loodi selleks, et aidata külili magajatel unekortse ennetada ja nende vastu võidelda. AULA Padi selili magamiseks on välja töötatud koostöös ortopeedidega, et magamise ajal oleks Teie kehaasend õige.

LOE EDASI

Kui magate tavalisel padjal (olenemata padjapüüri materjalist), võib Teie nahk välja venida, tekkida hommikused tursed ja kortsud. Aja jooksul võivad need kortsud ja unejooned muutuda püsivateks kortsudeks.

SULGE

SOTHYS

Sothyse kosmeetika on väga nahasõbralik ning arvestab naha ökosüsteemiga. Sothys sai esmase tunnustuse just tänu oma salongihooldustele ning alles hiljem tuli tunnustus ka kodustele näo-, keha- ja päikesetoodetele.

LOE EDASI

 Tänapäeval on Sothysel suurepärane, täiuslik, kogu nahahooldust hõlmav kosmeetikatoodete kollektsioon, mida arendatakse ja täiustatakse pidevalt. Kõik tooted on valmistatud arvestades Euroopa Liidu viimaseid nõudeid nii toormaterjali kui ka valmistoodangu suhtes.
Sothys on omas valdkonnas juhtiv bränd, mida soovitavad selle ala spetsialistid ilusalongides ja spaades üle kogu maailma (100 riiki, 15 000 ilusalongi). Sothyse tipptasemel uurimis- ja arenduslaboratoorium on kosmeetikatoodete kvaliteedigarantiiks (turvalisus, mugavus, imendumine), mille tulemuseks on toodete uuenenud kvaliteet.

SULGE

 
 
 

ANESI

Omamoodi sümboolne on brändi nime ANESI päritolu. Uuskreeka keeles tähendab anesi hellitust, heaolu- ehk hellituse ja heaolu maailma. ANESI järgib isikliku hoolitsuse kontseptsiooni, mida hindasid juba klassikalised Kreeka ja Egiptuse tsivilisatsioonid.

LOE EDASI

 ANESI ravikosmeetika sarja esitletakse laias maailmas kui euroopa brändi, mis järgib prantsuse kosmeetika eeskirju ja nõudmisi ning hoiab tihedat kontakti professionaalsete iluspetsialistidega, kes tunnevad hästi oma klientide vajadusi ja oskavad täita nende soove. Reeglina võib need lühidalt kokku võtta: vajadus kogeda nauditavaid hooldusi ja heaolu, mida aitavad luua juba esimesel kasutamisel silmnähtavalt mõjuvad, meeldiva tekstuuriga tooted, mida on ka kodus kerge kasutada. Erinevate ANESI sarjade tooted on omavahel ühendatavad läbi personaliseeritud hoolduste, omamoodi rätsepatöö, mis võimaldab täpselt vastu tulla kliendi vajadustele.

SULGE

 
 
 

MCCM

MCCM Medical Cosmetics kaubamärgi omanik on Mesosystem. MCCM Medical Cosmetics on end tõestanud ilu-, tervise- ja esteetlilise meditsiini turuliidrina pakkudes efektiivset kosmeetikat ja tipptehnoloogilist varustust.

LOE EDASI

 MCCM Medical Cosmetics edu tuleneb pühendumusest arendada uusi tooteid ning kirglikust soovist võimaldada suurepäraseid protseduure ja seeläbi saavutada uskumatuid tulemusi.
MCCM Medical Cosmetics ühendab teadusliku tehnoloogia ilu ja heaoluga. Tänu oma ettevõtlikkusele, kogemusele ja kvaliteedile loob MCCM Medical Cosmetics kõrgkvaliteetseid tooteid, mis vastavad kõrgeimatele nõudmistele ja EU kehtivatele standartitele.
MCCM Medical Cosmetics keskendub innovaatilisele arengule. Nende eesmärgiks on tänu oma tipptasemel tehnoloogiale ja kaugele arenenud nahahooldustoodetele võimaldada klientidele efektiivseid tulemusi ning lahendusi.

SULGE

pHformula

pHformula on innovatiivne farmatseutilis-kosmeetiline nahahooldussari, mis pakub tavapärasest hooldusest radikaalsemaid lahendusi, kuid on seejuures äärmiselt nahasõbralik. Tegemist on kaasaegse nn. kontrollitud keemilise naha uuendamisega ehk keemilise koorimisega, kasutades selleks erinevaid happeid.

LOE EDASI

Dermatoloogilise nahauuendussüsteemina leevendab pHformula suurepäraselt selliseid nahaprobleeme nagu vananemine, hüperpigmentatsioon, akne ja krooniline punetus.
Kõik kasutatavad hooldusmeetodid ja valemid on teaduspõhised ning tuginevad enam kui 30 aasta pikkusel kombineeritud kogemusel teaduse ja meditsiini vallas. pHformula on hetkel üks arenenum ja tõhusam nahauuendussüsteem professionaalse nahahoolduse valdkonnas.

SULGE

 
 
 
 

ANNEMARIE BÖRLIND

Annemarie Börlindi nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslike tooraineid: puhtaid ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi.

LOE EDASI

Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest (PEG) ja emulgaatoritest ning kunstlikest lõhna- ja värvainetest, olles niimoodi täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud. Annemarie Börlind on põhjalikult uurinud taimede koosmõju ja loonud tõhusad hooldusvahendid eri nahatüüpidele ja probleemidele. Annemarie Börlind on üks vähestest sertifitseeritud ökokosmeetika tootjatest. Sertifikaat garanteerib tarbijale selle, et toode vastab ökoloogilistele standartitele ja on kõrge kvaliteediga. Tõeline ekspert puhta looduskosmeetika alal. Firma Börlind tegutseb aastast 1947 ja on tänaseks üks enimmüüdud ja populaarseim ÖKOkosmeetika terves maailmas. Annemarie Börlindi kosmeetikat müüakse 42 riigis. Ekspertide hinnangul kuulub tema toodang maailma ökokosmeetika vaieldamatusse tippu.

SULGE

 
 
 

BDR

Beauty Defect Repair - BDR ehk iludefektide korrigeerimise meetod on välja töötatud enam kui 30 aastase rikkaliku praktilise Medial beauty kosmetoloogiakogemuse ja teadus- saavutuse baasil.

LOE EDASI

Selle loojateks on rahvusvahelise tuntuse pälvinud mitmekülgsete professionaalsete teadmiste ja oskustega iluterapeut Gabriela ja tema insener-teadurist abikaasa Helmut La Fontaine. Hoolduse käigus pehmendatakse ja eemaldatakse naha pinnalt elutute rakkude kihid. Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud. Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus. BDR meetod garanteerib kiirema ja oluliselt tõhusama kosmeetiliste toitainete imendumise naha sügavamatesse kihtidesse, mille tulemusena paraneb naha struktuur ja elastsus. Meetod on tõhus ning selle tulemusi on näha juba peale esimest ravikuuri. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on siiski soovitav protseduuri teha kuurina ning kasutada BDR nahahooldustooteid ka kodustes tingimustes.

SULGE

 
 
 

STUDEX

STUDEX Co. USA – Maailma üks suurimaid professionaalsete augustamissüsteemide tootjaid. Kasutame täiesti uut, mugavat ja valutut augustamise meetodit, mis vastab kõigile kaasaegsetele hügieeni nõuetele ning on teostatav aastaringselt.

LOE EDASI

Augustamine on võimalikult vähese kudede kahjustamisega ning toimub hääletult mis lubab probleemideta augustada ka laste kõrvu. Peale augustamist saab klient spetsiaalse „Studex“ poolt välja töötatud vahendi järelhoolduseks kodustes tingimustes.  -- VAATA LÄHEMALT --

SULGE

 
 
 

STUDEX SENSITIVE

Spetsiaalselt allergiliste reaktsioonide minimaliseerimiseks on loonud Studex spetsialistid tooteliini Sensitive, mis lisaks oma profülaktilisele eesmärgile vastab ka kaasaegsetele moenõuetele.

LOE EDASI

Need kõrvarõngad on loodud spetsiaalselt tundliku nahaga kliendile ja on täielikult hüpoallergeensed ning sobivad nii meditsiinilisel eesmärgil kui ka igapäevaseks kasutamiseks. Studex Sensitive sari pakub laialdast valikut suurepäraseid ning populaarseid nõelkõrvarõngaid tänapäevase disainiga. Kõrvarõngad on tehtud parimast kirurgilisest metallist, poolvääriskividega(Swarowski ja Tiffany tsirkoon) ja vastavad EU ning FDA nõuetele.  -- VAATA LÄHEMALT --

SULGE

 
 
 

LEONOR GREYL

Leonor Greyl on professionaalne Prantsuse juuksehoolduse bränd, mille 100% looduslike toodetega saavutad terved, kaunid ja säravad juuksed.  Leonor Greyl on läbi aegade olnud staaride ja tippmodellide lahutamatu iluarsenal.

LOE EDASI

Brändi edu võtmeks on aktiivkomponentide õige valik, 45-aastane kogemus juuksehoolduses kasutades looduslikke aktiivkomponente, piiritu kirg tervete, kaunite juuste vastu ja loomulikult jäägitu pühendumine oma ametile.
100% looduslikud tooted on silikooni- ja parabeenivabad. Samuti ei sisalda kahjulikku vahuainet naatriumlaurüülsulfaat (Sodium Laureth Sulfate) ega kivisöetõrva. Leonor Greyli tooteid pole testitud loomade peal.Leonor Greyli täiuslikku tootevalikusse kuulub 14 šampooni, palsami-maski kategoorias on 4 toodet, Leonor Greyl pakub 12 soenguvahendit, hulgaliselt kõikvõimalike juusteprobleemide hooldustooteid ning samuti luksuslikke ja aromaatseid juukse- ja kehaõlisid.
Leonor Greyli juuksurisalong Pariisi kesklinnas on avatud juba 1968. aastast ja on kuulus kogu maailmas. Esindussalong pakub eksklusiivseid juukseravi ja värvimise teenuseid, mida on avalikult kiitnud mitmed Hollywoodi staarid.

SULGE

 
 
 

ALESSANDRO

Silvia Troska asutas firma Alessandro International GmbH & Co. KG aastal 1989. Firma peakontor asub Saksamaal Langenfeldis Düsseldorfi lähedal. Alessandro International on juhtiv kõrgkvaliteetsete käte-ja küünehooldustoodete ja –teenuste pakkuja.

LOE EDASI

Firma on vaieldamatult turuliider, pakkudes laialdast toodete ja teenuste valikut, mis täidavad ühtviisi nii professionaalide kui ka klientide soovid. Kliendid üle kogu maailma, enam kui 40 riigis, on tänulikud suure tootevaliku (üle 2500 toote) eest nii küünemodellaazhi, käte- ja küünehoolduse ning jalahoolduse vallas ning samuti kõrgkvaliteetse dekoratiivkosmeetika eest.

SULGE

 
 
 

ADEN COSMETICS, MOYRA

Aden makeup, küünelakk ja geellakk. Aden kosmeetika on toodetud Euroopa parimates premium-klassi kosmeetikatehastes Saksamaal, Itaalias ja Luksemburgis.

LOE EDASI

Tooted ei sisalda tolueeni, formaaldehüüdi ja DBP-d, enamus tooteid sisaldavad parabeene kas minimaalselt või üldse mitte, samuti on nad allergiavabad. Aden tooted vastavad GMP standarditele. Väga oluline tänases päevas - Adeni kosmeetikatooteid ei ole testitud loomade peal. Gel Lac on UV geeli ja küünelaki sümbioos mis on küünemaailmas viimane sõna. Seda on kerge peale kanda – nagu tavalist küünelakki, kuid tal on geeli tugevus. Hämmastava püsivusega – vähemalt 3 nädalat ilma koorumata ja pragunemata, garanteeritult kõrgläikega. Võib kasutada nii naturaalsetel kui ka kunstküüntel. Kerge eemaldada ja uuesti peale kanda.

SULGE

 
 
 

DEPILÉVE

Depiléve’l on kompleksne hügieeniline vahatamissari, ideaalne näo ja keha vahatamisprotseduuri läbiviimiseks. Ulatuslik valik protseduurivahendeid tagab eduka vahatamisteenuse läbiviimise optimaalse ajakasutamise ja soovitud väga hea lõpptulemusega.

LOE EDASI

Igale nahatüübile vastavalt on välja töötatud spetsiaalsed vahad selleks, et võimaldada kõrvalnähtudeta ning efektiivselt vabaneda soovimatutest ihukarvadest. Täiuslikuks teevad vahatamisprotseduuri spetsiaalsed nahahooldusvahendid.

SULGE